درباره پایگاه اسلامی شیعه رشد

درباره پایگاه اسلامی شیعه رشد

ما را بیشتر بشناسید و با ما در ارتباط باشید

ما را بیشتر بشناسید و با ما در ارتباط باشید

خدمات پایگاه اسلامی رشد

عقاید

شما در پایگاه شیعه رشد می توانید ارتباط میان مذخب شیعه و اسلام را مشاهده بفرمایید

سایت اسلامی شیعی رشد تمام عقاید را به صورت جامع در قالب مقالاتی با منبع قدرتمند توضیح داده است . شما می توانید با مطالعه این موارد به ارتباط اصول دین اسلام با اعتقادات شیعه پی ببرید . در این جا تمام اعتقادات شیع را به صورت جامع و با ادله ی قرآنی به شما نشان خواهیم داد .

پرسش و پاسخ

شما در پایگاه شیعه رشد می توانید پاسخ تمام سوالات دینی خود را دریافت کنید .

امروزه لزوم برقراری ارتباط مدوام و دوجانبه با مخاطب امری ضروری می نماید، لذا سایت رشد برآن است تا از طریق بخش “تماس با ما” به نیاز مخاطبین خود توجه کند و درحد امکان به سوالات آنها در دایره عقاید شیعه و زمینه های مربوط پاسخ گوید. این موارد باعث رفع شبهات می شود .

مناسبت نامه ها

شما در پایگاه شیعه رشد ممی توانید انواع مناسبت نامه ها را مشاهده بفرمایید

سایت رشد در مناسبتهای مختلف اسلامی، اعم از میلاد یا شهادت ائمه معصومین، اعیاد بزرگ اسلامی و …، برای مشترکین خود نامه هایی را ارسال می کند که حاوی مطالبی کوتاه درخصوص آن مناسبت خاص می باشد. شما می توانید اطلاعات لازم را در این جا خصوص بدست بیاورید .

تلاش می کنیم تا خدمت کنیم

سپاس خداوندی را که در قرآن به قلم قسم خورد . سپاس خداوندی را که خدای ابراهیم ، موسی ، عیسی و محمد (ص)، خاتم پیامبران است و درود فراوان بر افضل پیامبران ، پیامبر اسلام ، هم او که پیروانش را به آموختن علم فراخواند و رحمت بی منتهای الهی ، به واسطه او بر جهانیان فرود آمد و ثنا گوییم اهل بیت او را که خداوند متعال آنها را از هر پلیدی مصون نگه داشت و تحیت بر آستان آخرین ذخیره الهی که به دست او جهان از لوث ستم و ستمکاران پاک خواهد شد و امروز چشم امید همه صالحان به سوی اوست.سلام بر همه رهپویان حقیقت و جستجوگران هدایت که این فعالیت به حضور آنان هدیه می شود . به امید آنکه معرفی درستی از مکتب ائمه ارائه گردد . –  بدور از هرگونه تعصب بیجا و با منطق و عقل که از بزرگترین هدایای الهی است .تلاش ما بر اینست که معارف اسلامی – شیعی را به جهانیان ارائه دهیم تا خلأ معنوی که بر اکثر جوامع سایه افکنده است ، بوسیله تعالیم جهانشمول و فراگیر مکتب پیامبر (ص) و اهل بیت (ع)  او پر شود .

اهداف ما از  تشکیل پایگاه اسلامی رشد

با استعانت از حضرت حق و درظل توجهات حضرت ولی عصر ، مهدی موعود (عج ) ، گروهی از جوانان مشتاق اهل بیت ، سایتی را با هدف معرفی مختصر و جامع این مذهب ( شیعه ) ، در دست تهیه دارند ؛ که مراحل تکاملی خود را طی می کند و نام رشد را(به معنی راهیابی و رسیدن به حقیقت ) که برگرفته از آیه 256 سوره بقره می باشد ، بر آن نهاده اند .از دیگر اهداف این سایت ، پاسخگویی به سؤالات و ابهامات مخاطبین در زمینه معارف اسلامی –  شیعی است . لذا هرگونه سؤال شما را در این زمینه با آغوش باز پذیراییم .هم اکنون ، قسمتی از مطالب مطرح در سایت ، نگاشته شده است  که در مرحله تصحیح و ترجمه می باشد و البته در آینده نزدیک به سه زبان انگلیسی ، فارسی و عربی در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت .از خصوصیات مهم این سایت ، طرح مطالب به شیوه ای مناسب نیازهای مخاطبان است . ویژگی مهم دیگر آن ، ارتباط مستقیم دست اندرکاران این سایت با متفکران جهان شیعه می باشد . مشتاقانه منتظر دریافت نظرات ، پیشنهادات و نیازهای شما در این زمینه هستیم .